26.10.2018 - Ereğli Firma Rehberi

EREĞLİ’YE DEV YATIRIM

EREĞLİ’YE DEV YATIRIM
Reklam

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven’in yoğun çabaları neticesinde Uğur Mumcu Caddesi’nde Belediye öz kaynaklarıyla alınan arsa üzerinde hayata geçirilecek olan özel hastane için imza töreni Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan programla gerçekleşti.

Programda AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Abdulkadir Düzen, Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, özel hastane müteşebbisi ve Karaman Tıp Merkezi sahibi Dr. Mustafa Akgüzel, AK Parti İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcıları, AK Parti İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Muhtarlar, Oda ve Birlik Başkanları, STK Temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar yer aldı.

Konuşmalarını yapmak üzere kürsüye ilk gelen özel hastane müteşebbisi ve Karaman Tıp Merkezi sahibi Dr. Mustafa Akgüzel: “Yaklaşık 11-12 yıldır sağlık kurumu tesis ederek tüm branşlarda hizmet veren Karaman Tıp Merkezi adıyla Karaman’da hizmet vermekteyiz. Şirketimizin yaklaşık 100 yataklı modern bir sağlık tesisi kurma amacındaydık öncelikle biz Karaman’da bu tesisi kurmayı düşünüyorduk ancak Sayın Başkanımız Özkan Özgüven Bey ile tanıştıktan sonra kendisinin gayretleri ve bizleri ikna edici, yapıcı tavrı sayesinde Ereğli’de bu hizmetin öncelik arz ettiği düşüncesiyle burada hizmet vermeyi daha uygun gördük. İnşallah tam donanımlı ve modern bir sağlık tesisini Ereğli’ye kazandıracağız. Sağlık tesisimiz 90-100 Milyon Liralık bir yatırım olacak. Ayrıca 350-400 kişilik de istihdam sağlayacak tesisimizin Ereğli’ye büyük katkısı olacak.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ