28.10.2018 - Ereğli Firma Rehberi

ÖZEL HASTANE BAŞARI MI?

ÖZEL HASTANE BAŞARI MI?
Reklam

EREĞLİ BELEDİYESİ ÖZEL HASTANEYE ARSAYI NASIL VERDİ?

Ereğli CHP İlçe başkanı Veysel Gönülal, Ereğli Devlet Hastanesi’ne doktor getiremeyenler üçlü güçlü olanlar hastanesinin problemlerini çözemeyenler, doktor kadrolarını tamamlayamayanlar belediyenin arsasını özel hastane yapılması için özel şirkete verenler övünülecek bir iş yapmış gibi paylaşım yapıyor. Boy boy sosyal medyada fotoğraf paylaşıyor.
Kamu adına iş yapan belediye, bizlerde kamunun hakkını korumak adına siyaset yapıyorsak sorularımıza cevap bekliyoruz.
Burada övünç duyulacak, fotoğrafları paylaşacak ne var söyleyebilir misiniz? Bu sevinilecek bir durum değil bilakis iktidarın hastane konusunda başarısızlığının tescildir. Bu fotoğraflar, başarısızlığınız göstergesidir.
Kamu adına, şeffaflık adına sorularımıza açık yüreklilikle cevap bekliyoruz. Bu arsa kaç liraya veya kaç ay vadeyle satılmıştır. Bu arsaya hastane yapılması için ulusal basına ilan verilmiş midir? Bu arsaya başka talipliler olmuş mudur? Varsa kaç şirket başvurmuştur? En yüksek teklifi veren firma Karaman Tıp Merkezi mi vermiştir? Ne zaman başlayacak ne zaman tamamlanacaktır?
Sorularımız Ereğli’nin çıkarlarını korumak kamuoyunu bilgilendirme adına soruyoruz. Bu bilgileri kamuoyuyla paylaşmanızı bekliyoruz, dedi.

Kaynak ereglimedya

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ