28.10.2018 - Ereğli Firma Rehberi

ÖZKOÇ’TAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ

ÖZKOÇ’TAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ
Reklam

Ereğli Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı Mahmut ÖZKOÇ yazılı açıklama yayımladı.

Özkoç, Türkiye bir defa daha devlet-millet birlikteliğiyle topyekûn bir iktisadi mücadele başlatmıştır. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak Enflasyonla Mücadeleyi sahipleneceğiz ve firmalarımızın en geniş şekilde katılımı için çalışacağız.

Kamu başta olmak üzere yerli ve milli tüm değerlerimize gereken desteği vermeliyiz. Bizler de her biri sektöründe öncü üye firmalarımızla millet ve vatan önceliğiyle açıklanan programa yönelik çalışmalarımızı ivedilikle başlatıyoruz. Tüm firmaların da bu güçlü mücadeleye destek vermesini temenni ediyorum. Büyük hedeflere ulaşmanın yolu, büyük fedakârlıklardan geçer.

Enflasyon, toplumun tüm kesimini etkilemektedir. Dolayısıyla tüm paydaşlarla sağlanan güçlü koordinasyon ve işbirliği ile büyük bir toplumsal dayanışma örneği sergileyerek bu mücadeleden galip geleceğimizi düşünüyorum. Enflasyonla mücadeleyle birlikte teknoloji üretimini sağlamaya, ihracatı artırmaya ve cari açığı düşürmeye yönelik çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Ekonomi yönetimi tarafından alınan yapısal ve makro ekonomik önlemlerin yanı sıra iş dünyasının alacağı mikro ekonomik önlemler de tamamlayıcı olacaktır.

Enflasyonla mücadelede kazanan hiç kuşkusuz Türkiye olacaktır, dedi.

Kaynak ereglimedya

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ