23.12.2016 - Ereğli Firma Rehberi

TOBB’DAN NEFES KREDİSİ

TOBB’DAN NEFES KREDİSİ
Reklam

Ereğli Ticaret Odası Başkanı Enver BOZKURT yaptığı açıklamada Ereğli Ticaret Odası olarak Ziraat Bankası ve Denizbank ile protokol imzaladıklarını üyelerine 100 bin Tl’ye  kadar nefes kredisi kullandıracaklarını söyledi.

Ticaret Odası üyeleri T.C Ziraat Bankası A.Ş veya Denizbank A.Ş’nin ilçemizde bulunan şubelerinden birine başvuruda bulunarak kredi kullanabilecektir. Üyelerimiz için kullandırılacak kredi üst limiti 100.000 Tl’dir. Üyelerimizin kullanacağı kredinin vadesi 12 ay olup aylık eşit taksitli olarak kullandırılacaktır. Vadenin uzaması yada kısaltılması mümkün değildir. Kredi ana para dönüşleri tekrar kredi olarak kullandırılmayacaktır.

Kredinin brüt faiz oranı aylık % 0,825 yıllık % 9,90’dır. Protokol imzalanan bankalar tarafından masraf olarak talep edilecek 250 Tl ve Hazine Müsreşarlı’ğının talep edeceği kefalet başvuru bendeli ve komisyon dışında üyelerimizden herhangi bir masraf,komisyon talep edilmeyecektir. Kobiler TOBB Nefes Kredisine başvuru yapabilmek için,öncelikle odamızdan açıklama olarak ” TOBB Nefes Kredisi Başvuru İçindir” ibareli faaliyet belgesi alacaklardır.(Bu belge olmadan banka kabul etmeyecektir.) Daha sonra üyelerimiz isimlerini belirttiğimiz bankaların talep edeceği evrakları hazırlayarak başvurularını yapabileceklerdir.

Kredi değerlendirme sürecinde odamızın herhangi bir yetkisi yoktur.

TOBB Nefes Kredisi kampanyasının ülkemize ve odamız üyelerine hayırlı olması dileğiyle bilgilerinize rica ederim dedi.

Kaynak : ereglimetro.com.tr

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ